pozycjonowanie jednorazowe

pozycjonowanie jednorazowe

Jak duży jest twój penis jeden prosty sposób zmierzyć Rozmiar penisa Prawidłowo

W tym artykule mamy zamiar przyjrzeć się, jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa, aby uzyskać prawdziwy pogląd o tym, jak duże (lub małe). Twój penis jest naprawdę. Jest to bardzo błędne większość ludzi sprawiają, o wielkości – i to wyłącznie pomiar ich anatomii na podstawie długości. To jest nie tylko fałszywe czytania, ale również może być beznadziejnie nieadekwatne pomiar wielkości dla dobra płeć, jak również. (Po prostu poprosić swoją dziewczynę, jeśli mi nie wierzysz!) Czytaj dalej jako badamy TRUE pomiar Super Size. Czytaj..:-)

A 3 wymiarowe Obraz jest konieczne!

Naprawdę chcesz wiedzieć, ile masz rozmiar? To bardzo ważne, aby spojrzeć na swojego penisa z punktu widzenia trójwymiarowego obiektu. Kwota size „przestrzeni” anatomii zajmuje to znacznie więcej niż to proste długość – co ważniejsze, zawiera obwód (znany jako obwód), jak również. Trzeba to zrobić zarówno pomiary, i spojrzeć na cały obraz tak powiem. Wszystko brakuje tego, a nie otrzymujesz dobry widok swojej prawdziwej wielkości czasu, jak inni widzą go.

Długie, cienkie penisa nie powinny być uważane za duży …. ani też krótki, ale o szerokości jednego uznać takie same. (Ani nie wyglądają dobrze albo!)

Prawdziwy Gage wielkich zysków wielkości podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych male enhancement zawsze powinny kredytbezbik.net.pl być mierzone w 3-wymiarowej przestrzeni. Trzeba spojrzeć na kompletny pakiet – tak jak długo twój penis jest i jak szeroki jest również.

Ankieta mówi ….

Oczywiście, jeśli jesteś zaznajomiony z popularnych badań i opinii opublikowane kobiet, które już wiedzą, że wiele kobiet twierdzą szerokość jest o wiele ważniejsze z punktu widzenia seksualnej – tak, jeśli nie są przychylne w tym zakresie, to na pewno na miejscu powinny być w pracy na!

Wpis zawdzięczamy